słodka szkoła tort

Poznaj naszą ofertę

Słodka szkoła - co to takiego?

Słodka szkoła jest platformą prowadzoną przez doświadczonych profesjonalistów z branży cukierniczej. Każdy z lektorówsłodkiej szkoły od wielu lat z sukcesami prowadzi własną pracownię cukierniczą oraz miał okazję wielokrotnie prowadzić szkolenia o tematyce tortowej. Sukcesy naszych instruktorów potwierdzone są setkami pozytywnych opinii od kursantów, a co najważniejsze ich klientów, którzy są najlepszym wyznacznikiem jakości oferowanych produktów. W ofercie posiadamy głównie kursy video, w których dokładnie, krok po kroku opisujemy proces produkcji tortów jak i innych słodkości. Szczegółowo omawiamy każdy etap powstawania słodkich kreacji. Kursy podzielone są tematycznie, abyś łatwiej mogła znaleźć konkretne zagadnienie, które Cię interesuje. Nieważne czy dopiero zaczynasz przygodę z tortami, czy jesteś początkującym cukiernikiem lub prowadzisz swoją pracownię cukierniczą, zawsze znajdziesz coś dla siebie. W ofercie mamy również kalkulatory cukiernicze, które pomogą Ci wyliczyć na ile porcji jest dany tort lub ile kremu potrzeba, żeby taki tort otynkować i nie tylko!

Zdjęcie oferty słodkiej szkoły

Kalkulatory cukiernicze

Kalkulatory cukiernicze są stworzone po to, abyśmy nie tracili naszego cennego czasu na rzeczy, które go nie wymagają, a tylko nam go zabierają. Ile razy zdarzyło Ci się liczyć potrzebną ilość tynku do obłożenia tortu? Ile razy zrobiłaś go o wiele za dużo lub co gorsza, za mało? Nie wiesz jakich wymiarów zrobić tort, żeby starczyło dla rodziny? A może nie wiesz, co odpowiedzieć klientowi, jeżeli pyta o rozmiar tortu dla 20 osób?

Nasze specjalnie zaprojektowane kalkulatory cukiernicze dadzą Ci odpowiedź na te pytania, jak i wiele innych w ciągu MAKSYMALNIE 5-ciu sekund.

Sprawdź sama jak to działa! Twoje życie stanie się dużo łatwiejsze.

Zdjęcie oferty słodkiej szkoły

Kalkulator do wyliczania ilości porcji w torcie- Jest to kalkulator do wyliczania ilości porcji w tortach okrągłych/kwadratowych/prostokątnych w oparciu o wymiary i co najważniejsze również o wysokość tortu. Dostępny na platformie, jako kalkulator DARMOWY.

Kalkulator do przeliczania biszkoptów- Jest to kalkulator do przeliczania ilości składników potrzebnych na wykonanie różnych biszkoptów w zależności od wielkości formy/rantu. W kalkulatorze są 3 biszkopty z kursów na platformie - waniliowy, kakaowy i brownie. Kalkulator jest dostępny na platformie, jako kalkulator w subskrypcji PODSTAWOWEJ.

Kalkulator do wyliczania ilości tynku potrzebnego na tort- Jest to kalkulator do wyliczania ilości potrzebnego tynku do obłożenia tortu – w tym 3 różne kremy maślane z kursów na platformie. Kalkulator jest dostępny na platformie, jako kalkulator w subskrypcji PREMIUM.

Kalkulator do wyceny tortów- Jest to kalkulator do wyceny tortów, słodkości czy ciast. Pozwala na wyliczenie poszczególnych części, na które składa się cena Twojego dzieła. Może skorzystać z niego każdy zalogowany użytkownik, jedyna różnica jest w możliwości zapisania wyceny na swoim koncie. Zapisać ją mogą tylko użytkownicy z wykupionym planem lub pakietem – na poziomie PODSTAWOWYM można zapisać do 2 wycen, na poziomie PREMIUM można zapisać do 20 wycen. Na poziomie DARMOWYM nie ma możliwości zapisania wyceny.

Plany subskrypcji

Kursy dostępne na naszej stronie prowadzone są przez kompetentnych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Używamy jedynie wysokiej jakości składników. Każdy szczegół produkcji tortów prezentujemy w naszych materiałach ze staranną dokładnością.

Wybierz odpowiedni dla Ciebie plan subskrypcji lub pojedynczy kurs, aby zdobyć kompletną wiedzę na temat produkcji tortów i innych słodkości.

PODSTAWOWY

za miesiąc

• Nieograniczony dostęp do wszystkich kursów online typu PODSTAWOWY
  • Dostęp do kalkulatorów cukierniczych typu PODSTAWOWY