Krem kinder bueno

2022-08-14

Krem kinder bueno

Na platformę wstawiliśmy nowy kurs - Jak zrobić krem kinder bueno BEZ używania popularnych batoników

Krem ten świetnie nadaje się, jako przełożenie w tortach, bo jest bardzo stabilny i lekki, czy jako krem na babeczki lub w deserach. Ma wyczuwalną nutę orzechów laskowych, a słodycz kremu przełamana jest lekkim słonym smakiem oraz czekoladą.

Świetnie komponuje się ze smakami owocowymi np. malinowymi lub wiśniowymi, oraz z czekoladowymi dodatkami – np. chrupiąca warstwa czekoladowo orzechowa, chrupiące kuleczki crunchy w czekoladzie. Pasuje do niego biszkopt jasny jak i ciemny czekoladowy.

W kursie nauczysz się:

Z jakich składników wykonać lekki krem kinder bueno

Jak wykonać bazową pastę orzechową

Jak obchodzić się z żelatyną, aby nie robiły się grudki

Jak wykonać lekki krem

Kurs jest dostępny w subskrypcji PODSTAWOWEJ już od 69,90 zł lub do kupienia jako pojedynczy kurs za 29,90zł.